Kontakt

Producenci

Znajdziesz nas na:

Czas realizacji zamówień

Czas i sposób realizacji zamówienia

Podany czas realizacji zamówienia jest czasem orientacyjnym. W zdecydowanej większości zamówienia są realizowane w ciągu 3-7 dni. W przypadku towarów zamawianych pod indywidualne wymiary klienta termin może zostać wydłużony do 10 dni roboczych o czy Państwo zostaną poinformowani mailem.

Jeśli konieczna jest szybsza realizacja zamówienia prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@arkanymody.pl. Możliwe, że będziemy mogli szybciej wysłać towar :)

 

1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
2. Czas realizacji zamówienia jest zależny od asortymentu dlatego podajemy go przy każdym produkcie.

 Czas realizacji zamówienia oznacza okres przygotowania przesyłki oraz jej wysłania i rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na konto - nie dotyczy dostarczenia przesyłki.

Czas realizacji zamówienia jest podawany przy każdym produkcie i liczony jest w dniach roboczych - bez uwzględnienia dni wolnych, świąt.

 3. Realizacja zamówienia nastąpi po jego potwierdzeniu. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości.

 

4. Dostawy i są realizowane za pośrednictwem:

- firmy kurierskiej K-ex - dostarczenie paczki od momentu jej nadania do 24h od nadania,

- Poczty Polskiej - dostarczenie paczki od momentu jej nadania 2-5 dni od nadania,

 

5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

6. Zwracamy szczególna uwagę na czas realizacji zamówienia który nie jest zależnie od wyboru sposobu dostawy - kurier, poczta i wynika z możliwości logistycznych sklepu i posiadanego w dniu zamówienia asortymentu.

 

7. Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

 

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. W przypadku firmy kurierskiej K-ex wysyłamy usługą Express Standard co oznacza gwarancję dostawy w następnym dniu roboczym.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

 

Dostawa Pocztą Polską

W przypadku większości przesyłek jest to od 2 do 5 dni. Niestety, mimo nadawania wszystkich przesyłek jako przesyłki priorytetowe, zdarzają się przypadki znacznych opóźnień w dostawach. Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ co może być przydatne dla naszych klientów.

 

 

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl